Jak jsem si přitáhla toho pravého muže

Jak jsem si přitáhla toho pravého muže

Věříte, že vaše myšlenky tvoří vaši realitu?

Věříte, že nastavení vaší mysli je důležité pro to, co se vám v životě děje?

Před jedenácti lety jsem se rozešla se svým dlouholetým partnerem, žili jsme spolu šestnáct let a tento vztah byl pro můj život velmi důležitý. Byl to můj první partner. Poslední roky vztahu náš vztah zel prázdnotou, stereotypem a necítila jsem v něm žádnou blízkost. Přežívali jsme vedle sebe a chodili od rána do večera do práce. Navíc si mě tento muž nechtěl vzít za ženu, ani se mnou mít děti. Tehdy jsme se dohodli, že se rozejdeme a každý půjdeme svou cestou. Rozchod to byl bolavý a trval několik let. Tento vztah mi totiž sytil jakousi prázdnotu, kterou jsem si nesla z dětství.

Najednou jsem však cítila, že už jsem dospělá a chci od vztahu i od života víc.

K oddělení od mého dlouholetého partnera mi tehdy pomohl jeden přechodový vztah, kde jsem prožila, jakou hloubku může mít vztah mezi mužem a ženou. Tento muž ale pro dlouhodobý vztah vhodný nebyl.

Začala jsem intenzivně vnitřně pracovat na tom, abych si přitáhla muže svých snů. Postupně jsem procházela transformací svých starých vzorců a rozvíjela svou ženskou energii na workshopech, tanečních večerech, ročních školách pro ženy a každodenním praktikování meditačních technik. Tyto zkušenosti a techniky jsem sepsala do svého eBooku „5 + 1 tajemství, jak se stát Královnou svého života“. Většinu z nich dělám pravidelně dodnes.

Objevovala jsem různé způsoby, jak mít v životě to, co chci. 

Tenkrát mě kamarádka pozvala na svůj předsvatební rituál. Potom, co jsem zažila ten večer, jsem se rozhodla, že chci potkat muže, který si mě chce vzít za ženu. Chci žít s mužem, který chce žít se mnou a společně tvořit a jít životem. Chci si přitáhnout muže, který má jasno a chce si dát závazek jít životem po mém boku.

Při tomto rituálu jsem zažívala sílu milujícího partnera, který doma čeká na tu ženu, která prochází rituálem. Při tanci na podporu ženy jsem se dotkla v hloubi srdce bolesti, že mě žádný muž o „ruku nepožádal“. Ten večer jsem asi hodinu plakala a několik dní po tom bylo pro mě dost náročných. Té ženě jsem to moc přála a uvědomila jsem si, že to mohu mít i já.

Co jsem udělala dalšího přelomového pro můj vztah? 

Přestala jsem se vídat s nešťastnými kamarádkami, které se plácaly v nefunkčních vztazích jako já. Potkávala jsem muže, kteří byli buď nedospělý, nebo se báli závazku. Já byla tehdy ochotná vidět i své nekvality a postupně jsem jednu po druhé transformovala do laskavé a milující partnerky bez ohledu na to, koho mám vedle sebe.

Vyhledávala jsem setkání se spokojenými ženami, které žijí v krásných naplněných dlouhodobých vztazích. Přijímala jsem pozvání i přímo do rodin kamarádek, abych nasála atmosféru milujícího vztahu, kde je intimita a radost. Poslouchala jsem jejich příběhy a začala si doslova psát ten svůj. Se svými přáteli jsem mluvila o tom, co dělám a co chci.

Napsala jsem si svůj nový partnerský životní příběh. 

Sepsala jsem si příběh svého života s mým ideálním vysněným mužem. Popsala jsem v něm, jaké má kvality, jak se s ním cítím a co v novém vztahu zažívám jako spokojená naplněná žena. Vykreslila jsem si ho, doplňovala a každý večer před spaním a ráno po probuzení si ho četla. Doslova jsem si tvořila svou novou realitu. Každou volnou chvíli přes den jsem věnovala radosti, že už svůj vysněný vztah a ideálního muže pro sebe mám.

Koupila jsem si dva stejné hrnečky a lehátka na zahradu. Podle Feng Shui vyklidila polovinu skříně a udělala místo na manželské posteli. Dnes vím, že tohle byly kroky, které mi pomohly dosáhnout toho, co jsem si přála.

Kouzlo vedených meditací

Jedna z mých inspirativních kamarádek mi vyprávěla, jak se potkala se svým mužem. Bylo to tak, že na prvním rande věděli, že jsou pro sebe stvořeni. Co pro to dělala? Praktikovala vedenou meditaci, aby si přitáhla muže svých snů. Velmi mě to inspirovalo, a tak jsem přidala ke své příběhové praxi i každodenní vedenou meditaci Jak se stát přitažlivou pro muže svých snů.

Praktikovala jsem ji asi měsíc. Neváhala jsem ani na okamžik na otázku mého kamaráda, zda může dát můj telefon jednomu svému kamarádovi, který hledá životní partnerku. Tato znamení už znám a jsem jim otevřená. Tenkrát mi můj současný muž zavolal a pozval mě na rande. Bylo to jako z romantického filmu.

Má to HAPPY END?

Měl jasno v tom, co chce a já lapala po dechu, jak je to možné, že najednou zažívám úplně novou realitu. Bylo to tak intenzivní, že mě po dvou měsících vztahu požádal o ruku. Nevěřila jsem svým očím a uším. Tolik jsem si to přála a toužila po tom a teď je to tady. Byla jsem tak zaskočená, že jsem ještě rok rozdýchávala a připravovala se na své ANO. Můj muž byl se mnou velmi trpělivý a za to jsem mu nesmírně vděčná.

Přeji vám na vaší cestě radost a lehkost při tvoření si své nové reality.

Gaia

"Více než deset let provázím ženy ke zdraví a přirozené ženské energii, aby díky spojení se svým tělem a matkou zemí mohly žít ve své síle a jemnosti." Jsem autorkou eBooku zdarma 5+1 tajemství, jak se stát Královnou svého života a certifikovanou facilitátorkou PSYCH-K®. Zajímá vás můj příběh? Čtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.